Atsiliepimai

 • Žilvinas, moksleivis (pasiruošimas IELTS egzaminui) „Pamokos ne tik naudingos, bet ir įdomios. Labai padėjo suprasti egzamino struktūrą, atrasti savo pačio silpnesnes sritis. Mokytojas labai įdomus ir linksmas, ir puikiai padeda tobulinti anglų kalbos žinias. 🙂
 • Danguolė, kultūros ir kino specialistė „Lankiau privačius anglų k. užsiėmimus kitoje mokymo įstaigoje 1 metus, tačiau užsiėmimuose su John‘u per 3 mėnesius išmokau žymiai daugiau, nei per 1 metus. “
 • Algis, direktorius „Nuoširdžiai dėkoju p. John už kokybišką ir įtaigų anglų kalbos mokymą. Mokymų dėka darbuotojai turi galimybę tiesiogiai bendrauti su verslo partneriais“.
 • Martynas, moksleivis “The lessons are well made by our dear teacher 🙂  I enjoy the work because it is pleasure to stud with such a good methods”.
 • Laimis, verslininkas „Lankydamas anglų kalbos kursus, kur dėstytojas yra anglakalbis, pajutau teigiamus rezultatus po keletos užsiėmimų. Kalbėjimas tik anglų kalba, padeda įveikti anglų kalbos barjerą ir savotišką baimė. Dažnai žmonės bijo kalbėti svetima kalba, nes galvoja, kad jos nemoka. Šiuose kursuose, lengviau tai įveikti, nesvarbu, kad užsienio kalbos žinojimas yra nedidelis, dėstytojas tai supranta ir skatina kalbėti tokiu lygiu, kokiu moka mokinys. Man tai padeda mokantis anglų  kalbos, dėstytojas John taipogi puiki asmenybė. Šiuos kursus tikrai rekomenduočiau žmonėms, norintiems išmokti anglų kalbos“.
 • Jolanta, grožio paslaugų specialistė “Anksčiau teko lankyti anglų kalbos kursus, tad, turiu galimybę palyginti ir pasakyti, kad John pamokose mane žavi viskas: jo gebėjimas perteikti informaciją, baimės nebuvimas bendraujant anglų kalba, labai atsakingas požiūris į savo darbą – jis visada būna pasiruošęs pamokoms. Anksčiau nemėgau anglų kalbos, o dabar, John dėka, ją įsimylėjau.”
 • Toma, studentė “Mokymosi procesas įdomesnis bei informatyvesnis, kuomet užsiėmimus veda anglakalbis lektorius. Esu patenkinta kursų kokybe, pagilinau anglų kalbos žinias bei, manau, drąsiau jausiuosi bendraudama su užsieniečiais. Visiems rekomenduočiau John’ą, jis puikus mokytojas, stengiasi dėl kiekvieno studento. Ačiū 🙂 ”
 • Valentina, verslininkė “John yra labai reiklus ir labai geras pedagogas, jis padarys viską, bet tu privalėsi išmokti anglų kalbą. Aš labai gerai jaučiuosi jo pamokose.”
 • Dalia, komunkacijos specialistė „Be galo vertinu John pastangas ir rengimąsi pamokoms! Mane žavi toks dėstytojo požiūris. Pamokose galiu ne tik daug kalbėti, bet ir klausytis ir išmokti suprasti anglakalbio asmens perteikiamas mintis“.
 • Vaida, vadybininkė: „Užsiėmimai labai puikūs, gavau daug naujų žinių, praturtinau žodyną, laisviau šneku angliškai“
 • Ingrida, marketingo specialistė „Labai smagu, kad dirbdama su lektoriumi jaučiuosi labai laisvai. Laikas taip greitai prabėga, o John mielai ir išsamiai paaiškina visus aktualiausius klausimus, o be to, labai gražiai užduoda namų darbus, kad tu net nepajunti, jog tai namų darbai:))“
 • Svetlana, buhalterė “Anglų kalbos pamokėlės buvo labai naudingos ir reikalingos, o John pats geriausias ir šauniausias mokytojas, kokį tik kada teko sutikti!”

Užpildykite anketą ir mes su Jumis susisieksime per 24 val.

Anketą pildančio asmens vardas ir pavardė: *
Miestas: *
Mob. Tel.: *
El. paštas, kuriuo siųsti preliminarų tvarkaraštį: *
Gimtadienis (tam, kad gimtadienio proga galėtume padovanoti nemokamą pamoką):
Ar turite anglų kalbos pagrindus:
Anglų kalbos kursai reikalingi, nes:
Pageidaujamas užsiėmimų intensyvumas:
Pageidaujamas užsiėmimų laikas:
Pageidauju užsiėmimų šeštadieniais:
Užsiėmimų tipas:
Pageidavimai, lūkesčiai: