Anglų kalbos kursai vaikams

Nuo 5 metų (su ANGLAKALBIU lektoriumi John):

  • Individualiai
  • Grupėse (iki 10-15 asmenų)

_JON7166

Vaikučiai nuolat domisi juos supančiu pasauliu ir yra be galo imlūs. Visgi, ar Jūs išnaudojate šias savybes? Sportas bei įvairūs būreliai nėra vienintelė veikla, kuria gali mėgautis Jūsų vaikas. Šiomis dienomis vis labiau populiarėja anglų kalbos kursai Vilniuje vaikams, kurie padeda lavinti vaikus ir prisideda prie asmenybės formavimosi.

Jei manote, jog Jūsų vaikas dar per mažas mokslams ir norite jam leisti pasidžiaugti vaikyste, greičiausiai nė nenumanote, kaip vyksta tokios pamokos.

Jų metu vaikai piešia, labai daug žaidžia, dainuoja, bendrauja, na, o visa tai vyksta anglų kalba su anglakalbiu lektoriumi John. Namų darbai – piešinėlių spalvinimas, dainų mokymasis.

Tokia mokymosi forma yra priimtina vaikams, tad jie smagiai leidžia laiką nė nenutuokdami, jog kiekvieną minutę išmoksta ką nors naujo.

Anglų kalbos kursai vaikams vyksta individualiai arba  grupelėse (iki 10-15 asmenų), adresu Sausio 13-osios g. 2 (Karoliniškėse), Vilniuje  su anglakalbiu lektoriumi John. Jis išmano, ne tik anglų kalbos taisykles, tačiau ir bendravimą su vaikais, todėl yra labai labai mylimas vaikučių.

Pamokėlės vyksta 1-2 kartus per savaitę (pirmadienis-šeštadienis), po 1 ak. val. ( 45 min).

_jon7133

Padėkite savo vaikui augti ir tobulėti multikultūrinėje aplinkoje, nes tik tai prisidės prie Jūsų mažylio asmenybės formavimosi.

Įspūdžius iš užsiėmimų galite rasti socialiniame tinkle FaceBook  enjoy 🙂

 

 

 

Užpildykite anketą ir mes su Jumis susisieksime per 24 val.

Anketą pildančio asmens vardas ir pavardė: *
Miestas: *
Mob. Tel.: *
El. paštas, kuriuo siųsti preliminarų tvarkaraštį: *
Gimtadienis (tam, kad gimtadienio proga galėtume padovanoti nemokamą pamoką):
Ar turite anglų kalbos pagrindus:
Anglų kalbos kursai reikalingi, nes:
Pageidaujamas užsiėmimų intensyvumas:
Pageidaujamas užsiėmimų laikas:
Pageidauju užsiėmimų šeštadieniais:
Užsiėmimų tipas:
Pageidavimai, lūkesčiai: